Koral Tišnov po polovině soutěže na 4. místě zajišťujícím účast v play-off o postup do 2. ligy!

Koral Tišnov : TJ Holásky 9 : 9
Body: Veselý 3,5; J. Dospíšil ml. 2,5; Palát 2,5; Antoš 0,5. V předposledním utkání před vánoční pauzou přivítal Tišnov hosty z Holásek, v jejichž dresu nastoupili tři bývalí skvělí hráči brněnské "Morendy" a především nejlepší obranář v Česku a bývalý reprezentant ČR a také finalista bundesligy Roland Krmaschek. Již čtyřhry naznačili, že se bude jednat o dlouhou bitvu. Veselý s Palátem ve čtyřech setech porazili Babáka s Palbuchtou. Na druhém stole se však odehrálo neuvěřitelné drama. Antoš s Dospíšilem proti Chrástovi s Krmaschkem vedli 1:0 a také 2:1, aby následně v pátém setu prohrávali 0:5 na obrátce a pak ještě dokonce 0:7. Po půlhodině hry však ještě nebylo hotovo... Domácí totiž senzačně srovnali na 10:10 a pak měli v nervydrásající přetahované pevnější nervy a slavili 19:17 v pátém setu! Stav - 2:0 pro Tišnov. Hosté však záslouhou dvou jasných výher "jedničky" Krmaschka a "dvojky" Chrásta rychle srovnali. Do stavu 6:6 pokračovala urputná přetahovaná, v níž zaujal zejména výborný výkon Antoše proti Krmaschovi - ke škodě Tišnova bez konečného bodového efektu. A skvělě zahrál také "tříbodový" Veselý proti Chrástovi (výhra 3:1). Pak Vitulu v domácí sestavě vystřídal J. Dospíšil (v týdnu marodil), jeho výhra nad Babákem znamenala nadějné vedení 8:6. Krmaschek s Chrástem však opět srovnali, na což reagoval Dospíšil další výhrou nad Palbuchtou a posunul tak domácí do vedení 9:8. Rozuzlení a konečnou remízu přinesla "stylově" pětisetová bitva Antoše proti Babákovi. Jirka vedl 1:0, prohrával 1:2, v koncovce pátého setu pak měl 2 mečboly a sahal po vítězství, aby nakonec po skóre 12:14 slavili hosté. Škoda, ale - dobrá remíza po zajímavém průběhu. A zahrát si proti takovému borci jako je Krmaschek - pro každého jedinečný zážitek!
Koral Tišnov : Moravská slávia Brno "C" 10 : 2
Body: Veselý 3,5; Antoš 3,5; J. Dospíšil ml. 2,5; Palát 0,5. Třetiligová sestava céčka "morendy" se do Tišnova vydala v nekopletním složení, čehož domácí, kteří chtěli zakončit první polovinu soutěže vítězstvím, nekompromisně využili. Opět k tomu, jak už mnohokrát v této sezóně, přispěly dvě výhry ve čtyřhrách. Ty nám letos fakt jdou! :-) V hostujícím dresu "zlobil" pouze Nespěšný, jenž v prvním singlu proti Palátovi skutečně nespěchal a úspěšně otáčel z 0:2 na 3:2 (12 v pátém). Od té doby už skóre utěšeně narůstalo v domácí prospěch - dokonce až na 8:1. Hosté zaznamenali druhý bodík, ale víc už domácí hráči nepřipustili. Stoprocentní byli Veselý, Antoš i Dospíšil. O jasné převaze hovoří i poměr setů 32:9. Sečteno, podtrženo - pátá výhra v sezóně, udržení domácí neporazitelnosti, úspěšné zakončení první poloviny a čtvrté místo v tabulce.